Шановні благодійники,

В цьому році ми знову потребуємо Вашої підтримки. Але цього разу ми придумали щось особливе для Вас. В якості подяки ми тепер пропонуємо парасольку для приватних благодійників та безкоштовну рекламу на веб-сайті Swisscows для бізнес-спонсорів.

Приватні внески

Шановний благодійник,

Це виглядає майже нереально, але ми віримо в це і працюємо над втіленням нашої ідеї.

Пошукова система стала незамінною в повсякденному житті кожної людини, коли він удома, в офісі або в дорозі. Проте, очевидно, що за Вами може бути встановлено всебічний моніторинг, що аналізує Ваші пошукові запити, інтереси, дані профілю й активність в мережі. Про це свідчать щоденні публікації в засобах масової інформації. Питання в тому, що Ви можете зробити з цим, як Ви можете захистити себе? Для мене є неприйнятним, що мої дані можуть бути вкрадені, і я твердо переконаний, що кожна людина має право на недоторканність приватного життя. Коли наша команда почала розробляти пошукову систему, наша ідея була простою: створити найбезпечнішу пошукову систему в світі. Крім того, це повинна бути пошукова система, що поважає сімейні цінності. У наші дні підлітки набагато більше проводять часу в Інтернеті, ніж дорослі. З цієї причини ми хочемо захистити молоде покоління, тому Ви не знайдете жорстокість та порнографію на Swisscows.

Ми невпинно працюємо день у день, щоб поліпшити і оптимізувати наші сервіси і функції. Ми будемо продовжувати нашу стратегію в майбутньому - поважати конфіденційність даних користувача, захищати наших дітей від насильства та порнографії. Ми хочемо впровадити ідеї приватності не тільки в рамках пошукової системи, але і в інших сервісах, таких як месенджери, карти, пошта і т.д.

Щоб ця робота була продовжена, щоб реалізувати анонімний пошук в Інтернеті, Swisscows потребує Вашої підтримки. Ми будемо використовувати кошти, отримані від благодійних внесків, для оплати праці розробників, покриття витрат на технічне обслуговування наших серверів та мережевого обладнання. Ми хотіли б залишатися незалежною, безпечною пошуковою системою і захищати наших дітей від жорстокого контенту. Якщо Ви вважаєте Swisscows корисним і хотіли б просунути нашу ідею, знайдіть час і допоможіть нам.

Ми вдячні за кожне пожертвування. За пожертвування у розмірі 250 CHF або більше ми хотіли б віддячити Вам особливим подарунком. Так Ви захищені не тільки в Інтернеті, але і від дощу.
Зробити внесок через банківський переказ

Банківський переказ
Юридична адреса: Swisscows, 9322 Egnach

Увага: нові банківські реквізити

CHF:
IBAN: CH74 8080 8008 3256 2071 0
SWIFT / BIC: RAIFCH22D80

EURO:
IBAN: CH40 8080 8008 9531 0588 3
SWIFT / BIC: RAIFCH22D80

Сплатити рахунок
Квитанцію для сплати можна завантажити тут:

CHF:
EURO:
Зробити внесок онлайн

Відсутні додаткові комісії.

Ви можете зробити благодійний внесок онлайн на нашому сайті. Введіть суму, якою Ви хочете нам допомогти. Будь ласка, зверніть увагу, що ми видаємо квитанцію тільки для благодійних внесків на суму 50 CHF і більше.

FundraisingBox Logo

Дозвольте висловити щиру вдячність за Вашу підтримку! Дякуємо Вам за кожен внесок, тому що це єдиний спосіб продовжувати нашу роботу і приносити користь світу в майбутньому. Зробивши пожертву, Ви допоможете забезпечити свободу в Інтернеті.

Чому ми маємо потребу в Ваших благодійних внесках?

Що ми хочемо зробити? Яка наша мета?

Захист дітей і підлітків!

Чи отримаю я квитанцію внеску та мій податок на пожертву?

Чи може благодійний внесок бути зроблений від імені компанії?

Чи заробляє Swisscows на рекламі?

Ви хотіли б знати про Swisscows більше?

Велика вдячність за Вашу допомогу!

Ваша команда Swisscows